Charakteristika třídy

Hůů, hůů…ozývá se věčně ze třídy Soviček, kde mají děti dostatek prostoru k rozletu a poznávání světa kolem sebe pomocí spontánních her a tvořivých činností. Pocit bezpečí má v naší třídě každá sovička, díky vřelým objetím a pravidlům, které jsme si společně nastavili.

Ve třídě už spolu druhým rokem poletují tři ostřílené sovy Iveta, Jana a Martina s jednotným postojem k výchově, laskavým přístupem k dětem a neustálým úsměvem na zobáčku.

O čistotu prostředí se bude starat Mirka a plné žaludky nám zajistí Zdenka, Katka a Ilona.

Celkem nás tady poletuje dvacet čtyři Soviček a tři velké Sovy. Ke dvou nejmladším 3-4 letým kulíškům přiletí šest nových, 4-5 letých sýčků zůstává stále sedm a nejstarších 5-6 letých výrů bude v počtu devět.

Těšíme se, až se všichni společně proletíme v naší sovičkové třídě.

Podívejte se, co si tento měsíc ve třídě popovídáme.

Co si tento měsíc povídáme

Kdo se o nás stará

Bc. Raková Iveta