Charakteristika třídy

Milé děti a rodiče,

Vítáme Vás u nás ve třídě JEŽEČKŮ.

O naši ježčí skupinku se budou s láskou starat paní učitelka Míša a Monika.

Dovolte, abychom se na úvod představily.

TO JSME MY

Ježčice Míša je naší umělkyní srdcem i duší, která ráda zkouší nové a zajímavé výtvarné techniky. S dětmi ráda tvoří a bádá, hraje loutkové divadlo, tančí, zpívá a čte pohádky před odpočíváním.

Monika je starostlivá ježčice, která si ráda hraje. S malou ježčí holčičkou učeše panenku, v kuchyňce uvaří dobrý oběd a s klučičím mládětem postaví patrovou garáž nebo vysoký hrad.

CO NÁS ČEKÁ

Všichni společně se vydáme na velké ježčí putování. Budeme objevovat svět, učit se novému a hodně si spolu hrát.

BEZ KOHO BY TO NEŠLO

O čisté ježčí doupátko se nám starají paní uklízečky Mirečka a Janička, a o naše spokojená bříška zase paní kuchařky Zdenička, Kačka a Ilonka. Děkujeme.

KUK DO JEŽČÍHO DOUPĚTE

Do naší ježčí skupinky patří 13 ježčích chlapců a 12 ježčích děvčátek. V letošním školním roce se k nám připojí 8 nových bodlinkových kamarádů.

Doupátko máme vybarveno do žlutozelena, se spoustou hraček, her a stavebnic, podporujících zdravý vývoj každého ježečka.

V ježčím doupátku najdeme různé herní koutky, kde si s radostí užije hru úplně každý z nás.

Z našeho doupěte máme krásný výhled na Hrabovský kostelík. Velkými prosklenými dveřmi můžeme vyjít rovnou na terasu s pískovištěm a houpačkami, kde za slunných dní budeme trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu. A nejen tam. Čekají nás procházky po okolí, poznávání naší obce, rozmanité krajiny polí, luk a parků. Budeme-li mít štěstí, potkáme i naše kamarády z říše zvířat.

Těší se na Vás,

Ježčice Míša a Monika

Podívejte se, co si tento měsíc ve třídě popovídáme.

Co si tento měsíc povídáme

Kdo se o nás stará

Bc. Michaela Hejlková